top of page
install_edited.png
channels4_profile.jpg

   СІЧЕНЬ - 2023   

Слайд3.JPG

Привільненський ЦПРПП: завжди раді бути корисними!

Заняття «Сучасні онлайн-інструменти інтерактивного навчання як складові технології. Опанування онлайн-дошок співробітництва Padlet та Jamboard» має попит у вчительській спільноті.

Критерії вибору колег:

  • Актуальність та значимість – сучасні інструменти, що доводять свою ефективність у роботі з дітьми покоління Альфа.

  • Практичність: ділимося ідеями, які вже наступного дня педагоги зможуть використати на заняттях.

  • Співпраця: взаємодіємо з колегами на засадах довіри та поваги, розвиваючи та відточуючи не тільки цифрові, але й соціально-емоційні навички.

Очікуємо на нові запити! Разом МИ зможемо все!

Освіторія + Привільненський ЦПРПП: надихаємо, запалюємо, змінюємо!

Освіторія + Привільненський ЦПРПП: єднаємо, гуртуємо, зміцнюємо!

 Черговий тренінг «Діяльнісний підхід у Новій українській школі: ефективна комунікація та співпраця в освітньому процесі» у форматі онлайн подарував можливість професійного спілкування з творчими колегами закладів освіти Дубенщини, нові знайомства зі стійкими та незламними вчителями Нікополя, Харкова, Ніжина, Ізмаїла, Лукашевого Запорізької області, Любешева - Волинської.

 Розкривали сутність діяльнісного підходу як середовища для формування наскрізних умінь у Новій українській школі, окреслювали у спільній взаємодії напрями його ефективного застосування.

 Попри війну, обстріли, відсутність світла та зв'язку ми стійко тримаємо освітній фронт і дбаємо про якісне навчання наших дітей. Адже їхня освіта сьогодні — це майбутнє нашої країни.

 Віримо у ЗСУ! Віримо у ПЕРЕМОГУ!

Привільненський ЦПРПП: якісне консультування, дієві поради, допомога та підтримка.

 26 січня відбуласть мотиваційна онлайн-платформа «Сертифікація-2023: новий рівень професіоналізму, впевненості, свободи» за участю Галини Коломис, завідувача сектору роботи з експертами Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області.

 Спілкуючись із освітянами закладів освіти Бокіймівської, Варковицької, Привільненської, Семидубської ТГ  – керівниками ЗЗСО, заступниками директорів, учителями початкових класів, української мови та літератури, математики, приділили увагу наступним питанням:

  • новації сертифікації-2023;

  • поширення сертифікації на інші категорії педагогічних працівників, а саме пілотування процедур для вчителів мовно-літературної та математичної освітніх галузей, які викладають на рівні базової середньої освіти;

  • переваги проходження сертифікації безпосередньо для педагога та для закладу освіти;

  • терміни цьогорічної реєстрації.

 Цікавий момент зустрічі - спілкування з творчими педагогами, які успішно пройшли всі етапи сертифікації-2022 і своїм прикладом спонукають до змін. 

 Враженнями, думками, порадами ділились Олена Поліщук, учитель Вовницької Гімназії Бокіймівської сільської ради, Тетяна Кухар, Сергій Стрільчук, - педагоги Привільненського ліцею.

 Сподіваємось, що таке професійне спілкування в атмосфері відвертості, відкритості та позитиву допоможе прийняти нашим педагогам позитивні рішення щодо участі в сертифікації.

Працюємо разом заради щасливого майбутнього!

Віримо у ПЕРЕМОГУ!

Привільненський ЦПРПП: надійно, якісно і з любов’ю!

  23 січня. Зустріч із чудовими колегами Вовницької гімназії Бокіймівської сільської радаи. Стратегії навчання, інноваційні методи, дієві прийоми формування ключових компетентностей та наскрізних умінь учнів, ефективності управління класом, опанувати навички співпраці та комунікації.

  Ще один захід, спрямований на методичну підтримку вчителів у рамках реалізації проєкту Освіторія.

 Жага до навчання не лише в дітей, а й у вчителів не може не викликати захоплення та поваги!!! Це наш спільний внесок у те, якими будуть українці завтра, через рік, у майбутньому.

Педагоги Привільненскої громади пройшли тренінг з першої психологічної допомоги

30 представників закладів освіти Привільненської громади пройшли 4-годинний тренінг з основ надання першої психологічної допомоги в ході котрого учасники ознайомлювались із:

• місце першої психологічної допомоги в загальній системі заходів реагування;

• перша психологічна допомога: Кому, коли і де;

• Принципи дії: Підготуватися, Дивитися, Слухати і Направляти;

• Навички ефективної комунікації;

• Люди, які можуть потребувати особливої уваги;

• Адаптація першої психологічної допомоги до місцевого контексту;

• Турбота про себе та членів команди .

Захід став можливим за співпраці громади та представників Гуманітарної місії "Проліска" " у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine в рамках проєкту "Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення потреб у захисту та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні".

EdWay + Привільненський ЦПРПП

  Центр як суб’єкт підвищення кваліфікації на національній платформі EdWay пропонує актуальні, цікаві та корисні для педагогів теми, серед яких цикл заходів із питань креативності.

  17 січня  практико-орієнтоване заняття «Креативність - шлях до педагогічної майстерності» об’єднало у віртуальному класі колег із закладів освіти Дубенщини, Ніжина та Нетішина, Харкова та Білозерського Донецької області.

  Чимала кількість інформації в межах заданої теми, яка чітко структурована та логічно викладена. Практична орієнтованість. Активна вчительська взаємодія під час заходу та постійний зворотний зв'язок. Атмосфера розкутості, відкритості, позитиву. Кейс матеріалів з теми заняття для подальшого використання. Все у комплексі сприяє поглибленню та розширенню знань про креативність, її роль у професійній діяльності педагога, ефективному обміну та збагаченню креативними ідеями. Адже розвиваючи креативне мислення - формуємо цілісну особистість!!!

І далі буде!!! Не пропустіть запрошення на чергові заняття онлайн-тренінгів «Креативність для креативних».

  Освіторія + Привільненський ЦПРПП!

  Упровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів загальної середньої освіти є необхідними для всебічного розвитку дитини, формування в неї наскрізних умінь, які дадуть їй можливість бути конкурентоспроможною в майбутньому.

  У тому, що діяльнісний підхід - успішна методика, яка дозволяє учням залишатися дітьми, але при цьому навчатися, розвивати навички та вміння, 16 січня  мали змогу впевнитись педагоги Бокіймівського ліцею Бокіймівської сільської радаи в ході тренінгу «Діяльнісний підхід у Новій українській школі».

  Працювати з командою натхненних, умотивованих, зацікавлених колег - справжня насолода! І яскраві емоції та атмосфера, яку можна лише особисто відчути, залишаться в пам’яті всіх учасників.

  Кейс корисностей із теми та сертифікати професійного зростання від Освіторія для вчителів ліцею – у найближчому часі.

  А Привільненський ЦПРПП готується до нових зустрічей на запрошення закладів освіти.

  Привільненський ЦПРПП: просто, ефективно, якісно!

 Час канікул – для перезавантаження, для відновлення ресурсу, для приємного спілкування в колі колег. Інтенсив «Граємось – навчаємось – розвиваємось: анімаційні ігри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» за своїм змістом та формою сприяє всім переліченим моментам.

  12 січня в атмосфері творчої співпраці, креативу та моря позитиву працювали вчителі початкової школи та вихователі філії КЗ "ПРИВІЛЬНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" у с.Бортниця та Малосадівського ліцею. Кожен свою професійну скарбничку поповнив цікавими ідеями та корисностями, найголовніша з яких – «рецепт щастя». Щасливий педагог – щасливі діти!

 У рамках Угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Привільненським ЦПРПП 11 січня відбувся захід, спрямований на розвиток і вдосконалення професійних компетентностей керівника закладу освіти - нормативно-правової та забезпечення якості освітньої діяльності і функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

 До змістовного предметного діалогу в ході вебінару «Документаційний супровід управлінського та освітнього процесів у закладі освіти» запросила директорів шкіл, садочків, їх заступників і осіб, відповідальних за ведення документації в ЗЗСО, ЗДО Бокіймівської, Варковицької, Привільненської, Семидубська ТГ Надія Адамівна МЕЛЬНИК, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти РОІППО.

 Захід був актуальним, пізнавальним, інформація – змістовною, корисною. Адже керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти отримали конкретні поради та роз’яснення щодо організації документування управлінської діяльності, зокрема у складанні стратегічного планування, наказів, протоколів, листів та актів тощо за новими правилами діловодства.

Привільненський ЦПРППП: знаємо свою справу!

Привільненський ЦПРПП: від простого до складного - емоційно, доступно і просто!

Чергова тепла зустріч із креативними колегами Іваннівської гімназії Привільненської територіальної громади, які після онлайн-тренінгу «Діяльнісний підхід у Новій українській школі» в грудні виявили бажання поглибити знання, збагатити власний досвід і глибше зануритись у поняття діяльнісного підходу в освіті в ході очного спілкування.

10 січня - день комунікації у співдії, співтворчості та співпраці. У фокусі уваги - практичні шляхи реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі базової школи,

Співпрацюючи у командах, висловлюючи і обґрунтовуючи власні думки, керуючи емоціями, оцінюючи ризики, переконались, що саме діяльнісний підхід, який має бути наскрізним, - ефективний і дієвий у розрізі розвитку наскрізних умінь дітей.

Очікування ще 19 учасників тренінгу виправдались! Ще 19 педагогів отримали кейс корисностей із теми, сертифікати професійного зростання від Освіторія та відповіді на запитання «Чому і як сучасних дітей треба вчити інакше?»

Привільненський ЦПРПП: довіра, авторитет, якість!

09 січня відбулась інтерактивна зустріч із колективом Яринівської гімназії Сарненської міської ради, ініціатор якої - директор закладу Ольга Кушмирук.

Педагоги гімназії, які впевнено тримають освітянський стрій і зацікавлені у професійному зростанні, стали учасниками онлайн-тренінгу «Діяльнісний підхід у Новій українській школі» за програмою, затвердженою Освіторія.

Дякуємо колегам за довіру, за підтримку ініціативи Освіторія для розвитку, навчання та натхнення освітян.

Педагоги і вашого закладу можуть пройти безкоштовне навчання для вчителів середньої школи за методами НУШ. Для цього керівнику необхідно зробити кілька простих кроків:

Наталія Мельнікова – наш сертифікований тренер НУШ. Обирайте №257

Триває навчання для вчителів середньої школи за методами НУШ та програмою «Діяльнісний підхід у Новій українській школі», затвердженою Освіторія ГС «Освіторія».

04 ічня.    

4,5 активних, продуктивних, позитивних години взаємодії із вмотивованими, творчими педагогами Молодавської гімназії Привільненської ТГ.

Висновки учасників за результатами тренінгу:

Діяльнісний підхід в освіті – це спосіб реалізації ідей та змісту Нової української школи.

Діяльнісний підхід – це переосмислення та зміна підходів педагогів від схеми «пояснив, закріпив, перевірив» до «відкритого завдання – запитання – роботи в команді – власного пошуку – обґрунтування власної думки – радості від процесу навчання і відповідальності за те, що я можу, хочу, буду, знаю і вмію».

Привільненський ЦПРПП : крокуємо у ногу з часом!

МИРУ, ЩАСТЯ, ДОБРА, ПЕРЕМОГИ!!!

bottom of page